Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

Doświadczenia Programu „Działaj Lokalnie” będą transferowane na grunt Ukraiński

Rozstrzygnięto konkurs grantowy w ramach programu "Global Challenges Local Solutions" prowadzonego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Dofinansowanie otrzymają trzy Ośrodki "Działa Lokalnie”: Stowarzyszenie Czajnia, Kraina Łęgów Odrzańskich i Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej. Każda z organizacji dostanie po 16 000 zł. 

więcej <

Podsumowanie Działaj Lokalnie w Białobrzegach

31 stycznia 2017 roku w Białobrzegach odbyło się podsumowanie Programu Działaj Lokalnie, którego celem jest aktywizowanie  lokalnych społeczności wokół różnych celów o charakterze dobra wspólnego.

więcej <

Uroczyste zakończenie "Działaj Lokalnie IX" w powiecie sławieńskim

7 lutego w siedzibie Darłowskiego Centrum Wolontariatu, które od 2010 roku jest Ośrodkiem Działaj Lokalnie odbyła się uroczysta gala podsumowująca ubiegłoroczne projekty.

więcej <

Twój 1 % zadziała lokalnie!

W tym roku Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej  „Inkubator Przedsiębiorczości”  po raz kolejny stara się pozyskać środki z 1%, które zostaną przeznaczone na realizacje Programu Działaj Lokalnie. Jesteś ciekawy jak wygląda u nas realizacja Programu i na co przeznaczymy przekazane przez Ciebie pieniądze? Przeczytaj co dzięki Twojemu 1 % działo się w powiecie świeckim  w 2016 roku.

więcej <

Gala Działaj Lokalnie 2016

Już wkrótce w Myślenicach spotkają się przedstawiciele organizacji i grup nieformalnych z powiatu myślenickiego, realizujący projekty w ramach programu Działaj Lokalnie IX edycja 2016.

Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS zaprasza na Galę Działaj Lokalnie. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Gala odbędzie się 10 lutego2017 roku o godzinie 17:00 w Domu Greckim w Myślenicach,
ul. J. Sobieskiego 3.

więcej <

“Zagroda edukacyjna w Winiarczykówce”

Chrześcijańska Misja Teen Challenge działająca w Lipnicy Wielkiej prowadziła projekt “Zagroda edukacyjna w Winiarczykówce” z udziałem podopiecznych schroniska dla osób bezdomnych “Dom Na Granicy”, dzięki dofinansowaniu ze środków programu „Działaj Lokalnie IX” .

więcej <

Rowerowo na sportowo - podsumowanie projektu

Sezon letni oraz jesienny 2016 roku owocował w wiele atrakcji dla miłośników sportów rowerowych. Od połowy sierpnia były organizowane  rajdy rowerowe z inicjatywy Towarzystwa Cyklistów Orzeł Spytkowice oraz Gminnego Centrum Kultury w Spytkowicach przy dofinansowaniu ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko –Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie przy Stowarzyszeniu Rozwoju Orawy.

więcej <

"Pieskie życie w Szaflarach"

Ideą projektu "Pieskie życie w Szaflarach" było podniesienie bezpieczeństwa w kontaktach z psami oraz pokazanie czworonogów jako istoty myślące, czujące i posiadające swój język, który nie jest do końca znany ich właścicielom.

więcej <

Spotkanie z tkactwem

Tkanie wycisza, relaksuje, pozytywnie nastawia do życia, uczy pokory oraz integruje w grupie. Tkać, może każdy, bez względu na wiek, płeć czy przynależność.

więcej <

Gala podsumowująca Program "Działaj Lokalnie" w Powiecie Płockim

Gala podsumowująca Program "Działaj Lokalnie", odbyła się 1 lutego 2017r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Płocku. Dokonano prezentacji efektów Działaj Lokalnie IX na terenie Powiatu Płockiego. Przedstawiono wybrane inicjatywy realizowane w ramach programu, propozycję współpracy na 2017r. oraz wręczono dyplomy udziału.

więcej <

RSS